Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 1568 komentarzy

Lustro

Yarpen Zirgin - W lustrze widzimy siebie takimi, jacy jesteśmy.

Zemsta czy zastraszanie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fajny start kampanii wyborczej.

Coś, co pewnie już wszyscy wiedzą, ale przypomnę:

"Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP, Rafał Trzaskowski zapowiedział w niedzielę likwidację programu TVP Info, serwisu informacyjnego „Wiadomości” i publicystyki politycznej w telewizji publicznej po ewentualnym wygraniu przez niego wyborów prezydenckich."

Fajnie, nieprawdaż? Kandydat na prezydenta zapowiada, że zlikwiduje po wygranej serwisy i kanał TVP, które obecnie służą jako, nie ma co ukrywać, tuba propagandowa obecnej władzy (tak samo zresztą jak i każdej wcześniejszej).

Zemsta czy próba zastraszenia?

Obstawiam próbę zastraszenia, w dodatku dość żałosną, bo po pierwsze, prezydent nie ma władzy, aby zlikwidować te programy czy kanały, a po drugie po co miałby to robić, skoro będą potrzebne jako "tuba propagandowa" po ewentualnym powrocie PO do władzy? Trzaskowski strzela sobie w kolano, bo każdy widzi, że facet po prostu chce, aby dziennikarze TVP się przestraszyli i przestali publikować niekorzystne dla niego materiały.

Przykro patrzeć na to, jak nisko upadła PO, że ich polityk ucieka się do czegoś tak niskiego, jak szantaż.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Nie ma sensu likwidować
  TVP info. Starczy wyrzucić na zbity pysk Rachonia i jemu podobnych.
 • I ma rację.
  Ale ja mu nie wierzę, bo to nie leży nawet w gestii prezydenta. Tych wszystkich funkcjonariuszy PiSIorskich trza z merdiów wywalić.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:59:29
  To już jest głebiej. Z Telewizyjnej Agencji Informacyjnej (?), należaloby wywalić niemal każdego
 • @Wican 14:53:46
  I co???Ma być kolejna stacja typu"cała prawda całą dobę" czyli WSI24 bis TVN bis Polszmat bis i wiele innych pomniejszych stacji które plują na Polskę i Polaków 24 godziny na dobę.
  Ja tam telewizję mało co oglądam,ale jeszcze nie umilkły echa rozdmuchanej i kłamliwej do niebotycznych rozmiarów afery "cenzorskiej, w której jak się okazało ta szmir Kazika leciała w liście przebojów PR już od kilku tygodni,ale zajmowała miejsce poza pierwszą dziesiątką, a że było coś tam na temat kaczora to TW.Niedźwiecki postanowił sam arbitralnie oszukując słuchaczy którzy głosowali umieścić szmirę tego alkoholika i ćpuna na pierwszym miejscu.Jak się okazało nie był to jedyny przypadek tego kapusia i donosiciela.On się tam czuł jak pan i władca i że nikt mu nie podskoczy ,ale się przeliczył i dostał kopa w dupę. A tu proszę wezwanie do cenzurowania TVP.Jaka ona jest taka jest ale równowaga musi być Trzy żydowskie kłamliwe przekaziory przeciwko jednej też zażydzonej ale Polskiej.
 • @Wican 14:53:46
  Mam pytanie: Jak TVP było tubą propagandową PO, to też miałeś takie poglądy?
 • @matterhorn 15:17:41
  A potrafisz myśleć samodzielnie? ma być rzetelna informacja. Dla niektórych to tylko czerń albo biel. I TVN w kwestiach ważnych jest taki sam jak TVPiS. Służba usraelowi. Tego nie kwestionują obie stacje, jak i gazetowe gadzinówki (ta od Michnika, i ta od banderowca Sakevycza).
 • @Yarpen Zirgin 15:27:37
  Oczywiście, ze tak. Ja w ogóle uważam, ze powinnien zostać jeden kanał sportowy, jeden rządowy, a jeden kulturalno-edukacyjny.
  Inna sprawa, że POpaprani takimi totalniakami nie byli. Kabaret z Posziedzeniem rządu wciąż leciał. A Ucho Prezesa wypadło od razu. I jednak tak po chamsku nie kłamali i nie wywalali zasłużonych pracowników, aby robic miejsce swoim miernotom. Janowski w Jaka to melodia to dwie ligi wyżej niż obecny pajac (nawet nazwiska nie pamiętam).
  Tak źle w tv państwowej to za mojego życia nie było nigdy. Nawet te czuby potraili fragmentami upolitycznić TVP SPort. Gdy był Mundial w Rosji, to w studiu czasami zapraszali jakiegos PiSiackiego pseudohistoryka i zamiast o sporcie to o czym innym nadawali. I PO nie zabierała tak bezczelnie 2 miliardów Polakom, jak piSIory
 • @matterhorn 15:17:41
  Najbardziej wiarygodną (w porównaniu do innych) jest Polsat.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:49:11
  To powiedz mi czym się różni stokrotka Olejnik od szmaty Gozdyry? bo ja nie widzę różnicy I jedna i druga to funkcjonariszka żydowskiej propagandy
 • @Wican 15:39:21
  To jak chcesz likwidacji TVP Info to bądź sprawiedliwy i żądaj też likwidacji WSI24 i TVN które stworzyło ubeckie żydostwo za pieniądze ukradzione Polakom.Jak tylko dowiedziałem się jak powstały te żydomedia są one zablokowane w moim pilocie.Tobie jak nie pasuje TVP to też sobie zablokuj a nie pozbawiaj miliony polaków tej przyjemności oglądania TELEWIZJI POLSKIEJ
 • @matterhorn 15:56:31
  Dlaczego mnie o to pytasz?
  Pisałem o wiarygodności stacji jako takich a nie o dziennikarzach.
  Polsat na tle TVP i TVN wypada najlepiej. Tak uważam.
 • @matterhorn 16:02:14
  Odczuwasz przyjemność oglądając TVP info?...
 • Faktem jest, że TVPiS finansowane przez wszystkich obywateli
  jest bezwstydną tubą jednej partii, ja tego nie oglądam, ale kilka razy próbowałem, wytrzymałem z 10 minut programu informacyjnego i stwierdzałem, że takiego natłoku kłamstwa nie było nawet za Urbana. Stąd jak najbardziej słuszna propozycja Trzaskowskiego, by przywrócić media państwowe Polakom, tylko pytanie, czy nie jest to deklaracja na wyrost.
 • @Wican 15:42:43
  // Janowski w Jaka to melodia to dwie ligi wyżej niż obecny pajac //
  Skoro taki wybitny ten Janowski to czemu
  nikt nie korzysta z jego talentu ? Był na jakimś niszowym
  kanale program z jego udziałem ale po kilku odcinkach
  zniknął czyli ani on żaden mistrz ani Brzozowski pajac ,
  zresztą prawie wszyscy co się solidaryzowali z Janowskim
  i porzucili ten program są już od dawna z powrotem
  Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi , można gardzić PiS
  ale po co od razu poniewierać wszystkimi co w jakiś tam sposób
  są od tej partii uzależnieni ? Też mi nie pasuje cały szereg różnych
  programów w TVP i to od zawsze a nie tylko od 2014 ,
  abonamentu nie płacę , więc nie będę udawał ,że mam prawo
  wymagać od nich więcej niż od innych TV
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:12:22
  Jak można być wiarygodnym mając takich dziennikarzy jak Gozdyra czy Gugała .
  Nie oglądam żadnej żydowskiej telewizji tyle co usłyszę jak żona przełącza kanały.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:49:11
  Programy informacyjne tak. I chyba też najbardziej kompetentni prowadzący.
 • @matterhorn 15:56:31
  A czym obie od gnoja Rachonia? Ja różnicy nie widzę, poza tym że one ładniejsze. Jak na swoje lata każda.
 • @matterhorn 16:02:14
  Aleś ty żałosny. TVN jest stacją prywatną. I twoi idole z PiS mają zakaz ruszania tej stacja bo to własność niejakiego Zasława (narodowości handlowej). Już Żorżeta ustawiała PiSiorów. Poza tym, do TVN ja nie dokładam, a do TVPiS dokładam.
 • @puuuq 16:29:59
  Bo to koleś jednego programu. A kim jest Brzozowski? Ty nie jesteś obiektywny. Brzozowski to całkowite zero. Janowski program wymyślił i rozwinął. A utwórz coś? Co by zrobiła TVPiS bez forsy ukradzionej Polakom, w tym mnie? Nic. Janowski miałby taki szmal, to szybko zdobyłby popularność. A tutaj najęli Brzozowskiego. kto to qrwa jest? Cześniej był in głupek Norbi. Oni nie są w stanie niczego wymyśleć. Jak i cąły PiS. Beznadziejne zakłamane dezinformacj, sztuka na poziomie dna, seriale dla jełopów. Oto TVPiS. I jeszcze rabują Polaków co roku na miliardy
 • @matterhorn 17:07:39
  To TVPiS też nie oglądasz? Takiego żydostwa nie było nigdzuie. A nie tak dawno TVPiS dezinfo kierował Dawidek Wildstein
 • @matterhorn 16:02:14
  "@Wican 15:39:21
  To jak chcesz likwidacji TVP Info to bądź sprawiedliwy i żądaj też likwidacji WSI24 i TVN które stworzyło ubeckie żydostwo"

  Pokićkało się Panu.

  TVP jest wspólną własnością obywateli, niezależnie od ich przynależności partyjnej, i mają prawo ją zamknąć.

  TVN należy do Discovery Inc. której siedziba znajduje się w Silver Spring w amerykańskim stanie Maryland. Za wysokie progi na wasze nogi.
 • @Pedant 18:22:39
  Jak by w Polsce był polski rząd to ta antypolska stacja już dawno dostała by kopa w zadek.Nawet Georgetta by jej nie pomogła.
 • @Wican 18:10:12
  Nie łżyj do TVN też dokładasz .Co ty myślisz że to telewizja charytatywna i nadaje za darmo.Ona żyje z reklam a ty płacisz kasę za reklamę która wliczana jest w towar.

  Powtórzę ci to co Pedantowi .Gdyby w Polsce był polski rząd to ta UBecka telewizja spieprzała by na kopach z Polski

  No cóż z gustami się nie dyskutuje jak podobają ci się donosicielki i pracownice SB to twoja sprawa .Rachonia nie oglądam i nie słucham

  I nie wyzywaj mnie od pisiorów bo mnie obrażasz.Równie dobrze ja mogę pisać ,ze jesteś przydupasem Urbana czy Paligłupa.
 • @matterhorn 18:51:50
  "Jak by w Polsce był polski rząd to ta antypolska stacja już dawno dostała by kopa w zadek."

  Rząd jest jak najbardziej polski.
 • @Zawisza Niebieski 16:21:50
  Media "państwowe" zawsze pozostaną pod zarządem władz RP. Tak było, jest i będzie. Nie ma znaczenia, kto będzie u władzy.
 • Może powinien reprezentować lewicę? Bielan o "wartościach" Trzaskowskiego: To on rozpoczął akcję związaną z seksualizacją dzieci
  Zawsze nieczysta gra, przecież już nawet już nawet przed „rezygnacją” Kidawy zbierano „na wyrost”, czyli bezprawnie podpisy poparcia dla tego „zbawcy” Warszawy… Będzie im szło coraz trudniej, bo sporo zwolenników PO-KO po ich woltach wyborczych przejrzało już na oczy (m.in. wybory koperty po 5. dniach nagle przestały być zabójcze, to i papier na podpisy śmiercionośny ;) Wielu ma dość takiej partii nieudaczników, krętaczy i oszustów, dla których każdy dzień bez hejtu i bezczelnego łgarstwa jest dniem straconym…Wiadomo, że „Polityk PO-KO” i „kłamca”, to już są właściwie synonimy. Trzaskowski opowiada swoje rojenia dla łatwowiernych ze „sfinksową” miną i wdziękiem narcyza, bez zająknienia i nawet zrobił na tym jakąś karierę. Ale to tylko słowa, słowa, słowa… - szkoda, że obie ręce lewe i nic praktycznego nie potrafi, a ta płynna gadanina to jest właściwie jego jedyny atut… U nas takich nazywano po prostu „picuś – glancuś”, a było to jedno z najbardziej pogardliwych cenzuralnych określeń. Wyborcy, nie dajcie się „robić w konia”!, on już i tak za wysoko zaszedł i już całkiem sporo popsuł, ale sprawdźcie czy poza gadaniem choć jedną konkretną i przydatną rzecz zrobił czy bodaj załatwił…
 • Lewica jest bardzo zadowolona, zwłaszcza z jego SB-ckich korzeni.
  Te oczęta i fałszywy udawany uśmiech mają wzbudzić zaufanie naiwnych ale nie zwiastują nic dobrego. Po uczynkach poznacie ich. Babcia kapitan UB, matka tajny współpracownik UB, ot taka fajna rodzinka wychowywała Rafała „inteligenta” Trzaskowskiego. Nie pozwólmy nierobowi i pederaście ponownie zatruć naszej Ojczyzny! Jego „system wartości” to szkoła frankfurcka - propagandowa agentura stalinowska, której działalność była i jest wymierzona w 1000 letnią, chrześcijańską kulturę Europy.
 • Trzaskowski jasno o związkach partnerskich: "Mam liberalne poglądy. Jestem za".A co później?Dalsza realizacja tzw. planu Rabieja
  „Jak tak jak Platforma Obywatelska, jestem przede wszystkim politykiem centrum, ale zawsze mówiłem, że mam liberalne poglądy. (…) Jeżeli chodzi o związki partnerskie, to jestem za nimi” - przyznał Rafał Trzaskowski w programie „Gość Wydarzeń” w Polsat NEWS. Czy Rafał Trzaskowski to Robert Biedroń w mniej tęczowych barwach? Wiele na to wskazuje. Pamiętajmy, że prezydent Warszawy wspierał m.in. Parady Równości. Można więc zakładać, że gdyby został prezydentem Polski, to przyłożyłby rękę nie tylko do wprowadzenia w Polsce związków partnerskich, ale do pełnej realizacji tzw. „planu Rabieja”.
 • „Polityk centrum”. POmiędzy Schetyną a Budką. Wielbiciel pedałów Trzaskowski w amoku.
  Wszedł z przytupem ale już leci w dół. Skończy jak Kidawa. Ta partia to już jednak przeżytek. Pedalska ciota Trzaskowski lubi robić oral Rabiejowi. Rabiej kocha anal z Trzaskowskim. Zwolennik centrum na szczęście nie zostanie Prezydentem i promocje LGBT będzie mógł na szczęście wprowadzać tylko w Warszawie. To już zasługa chwilowych warszawiaków. POKO i Trzaskowski to siatka pedofili lewackich, razem z tymi artystami komunistycznymi i cwelami lewackimi, to są zwyrodnialce komunistyczni! Takich zboczeńców należy gonić, albo wysyłać do Rosji, gdzie bardzo dobrze radzą sobie ze zboczeńcami.
 • Asystent" Brauna wie, na kogo zagłosuje.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xN2NiYy9wLzIwMjAvMDUvMTgvODI1LzUyMS85NzJkZWYwMjk2MGU0Y2Y5OGVkNzcxYzM0NjhjZjZlOC5wbmc=.png
  "Pan Sabina" stawia na Trzaskowskiego: "To jest bardzo dobry kandydat". WIDEO..Choć „Sabina” został „asystentem społecznym” posła Konfederacji Grzegorza Brauna, to jednak nie odda swojego głosu na Krzysztofa Bosaka. Stawia na Rafała Trzaskowskiego, który „buduje nową Warszawę”. „To bardzo dobry kandydat i ma duże szanse, żeby wygrać” przekonuje w rozmowie z reporterem tvp.info Norbert Bobin. Norbert Bobin („Pan Sabina” - jak sam o sobie mówi) zdobył rozpoznawalność po ostatnich protestach w Warszawie. Wtedy też został mianowany… „asystentem społecznym” posła Konfederacji Grzegorza Brauna. W przeszłości Bobin, jako działacz LGBT, uczestniczył w manifestacjach krytykujących Kościół katolicki, jak pikieta przeciwko abp. Markowi Jędraszewskiemu. „Sabina” stawia na Trzaskowskiego
  Dziennikarz portalu tvp.info zapytał „Sabinę” o kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy. Uważam, że to jest bardzo dobry kandydat i ma duże szanse, żeby wygrać. Sama będę na niego głosować, zapewne odparł „asystent” Brauna. To kandydat, który widać, że dobrze zarządza Warszawą. Osobiście bardzo go popieram dodał.

  „Buduje przyjazną Warszawę”
  Co to dokładnie oznacza? Czy chodzi o infrastrukturę? Nic bardziej mylnego. Trzaskowski zyskał w oczach „Sabiny” za „budowanie nowej Warszawy”. Nowej, czyli… tęczowej? M.in. chodzi o to, że tworzy i buduje nową Warszawę - lepszą, równą, wolną; taką, która jest przyjazna dla wszystkich i to jest prawdziwa Warszawa usłyszeliśmy. Myślę, że Rafał Trzaskowski będzie wspierał osoby [LGBT? - przyp. red.] i nie będzie miał nic przeciwko związkom partnerskim stwierdził Norbert Bobin. Czyżby kampania Trzaskowskiego miała przybrać „tęczowy” koloryt? Na to liczą niektórzy wybory, jak „Pan Sabina”. https://twitter.com/i/status/1262387451538046979
 • @kula Lis 69 20:41:47 komentarz do powyżej. Pan/Pani Sabina.Ciekawe co u ciebie jest w spodniach?
  Widział kto kiedy bełkoczącego stwora dziwaka, jak nie, to niech się na zdjęcie popatrzy. Kiedyś takie dziwolągi obwożono po odpustach razem z dwugłowymi cielakami, dzisiaj toto robi karierę medialną! Czy psychol Trzaskowski jest kandydatem Polaków, przestępców, szulerów, targowicy, lewactwa czy homolobby? Czy Rabiej będzie I damą Czaskosia? Należy i trzeba pisać ! Wszystko co robiła PO przez 8 lat rządów oparte było na zbrodniach, kłamstwie, oszustwie i złodziejstwie. Cham broni chama, zdrajca broni zdrajce. Propaganda, korupcja i afery oto siła POKO.
 • Trzaskowski jako kandydat na prezydenta bardziej śmieszny niż groźny
  Warszawskie „wieprze”, jak mieszkańców Warszawy nazywa posłanka Izabela Leszczyna, i tak zagłosują na swego pupila. Oszust, promotor pornografii pod płaszczykiem wolności i pazerny gówniarz nam jest potrzebny aby nakradł więcej niż w Warszawie? Aby mydlił oczy miłością do zwierząt które zagłodził w ilości 50 sztuk? Który Prezydent Świata zagłodził 30-60 kóz za publiczne pieniądze? Połowa kóz padła z głodu ? ile to trwało miesiąc rok takie umieranie? bo tak - umarła połowa z 60 warszawskich kóz mieszkających na wyspie na Wiśle. A Opiekował się nimi bezdomny, dokarmiając je m.in. śmieciami z pobliskich osiedli. Ciała padniętych kóz wrzucał do Wisły lub zakopywał. Obecność kóz na wyspie to część ekologicznego projektu warszawskiego ratusza. Ratusz wynajął stado kóz od hodowcy z Dagestanu. Zwierzęta mieszkały na wyspie na wysokości dzielnicy Praga-Północ i miały wyjadać trawę, by ułatwić gniazdowanie nadwiślańskim ptakom. https://www.youtube.com/watch?v=iaxfHLAK1E8
 • @Yarpen Zirgin 15:27:37
  To ostatnia broń, jaka została PO…. Zgoda. Z tym jednak, że ta „broń” to pistolet na kapiszony!
 • @kula Lis 69 20:55:53
  Aleś się Kula rozpisał...

  Na twoim miejscu bym tak Rabieja nie atakował. To przyjaciel i współpracownik kaczora jeszcze ze starych czasów.
 • @Wican 18:15:35
  // Janowski program wymyślił i rozwinął. //
  Po co podajesz fałszywe informacje ?
  //Jaka to melodia? – polski teleturniej o tematyce muzycznej emitowany na antenie TVP1 od 4 września 1997, oparty na amerykańskim formacie Name That Tune. //
 • @matterhorn 16:02:14
  Teraz TVN należy do Discovery, którego właścicielem jest Zaslav, Żyd z ,,polskimi korzeniami,, więc Kaczelnik nawet palcem w bucie nie pomacha na znak protestu. Zresztą to już było widoczne w trakcie afery ,,wafli SS,, w lesie pod Wałbrzychem.
 • @Yarpen Zirgin 15:27:37
  PO jest w trakcie podmiany tylko chłopaki ze wsi nie mogą się zdecydować kto ma być bazą do tej podmiany. Wydawało się na początku, że Lewica, potem PSL, potem Hołownia. Teraz znów PSL?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031